Dubrava krajem prvog dijela stvorila prednost koju nije ispustila DUBRAVA – POREČ 29:23 (17:11)

22.10.2017. 22:35; ; Početna / Sport i rekreacija / Dubrava krajem prvog dijela stvorila prednost koju nije ispustila DUBRAVA – POREČ 29:23 (17:11)

Nažalost, očekivano su rukometaši Dubrave danas bili bolji od mladih Porečana. Đankovićeva momčad parirala je tek prvu četvrtinu susreta nakon čega su Dubravaši upisali treću pobjedu u prvenstvu koja ih je poravnala bodovno s još četiri kluba.

Semafor je u sedmoj minuti pokazivao 3:3, a onda domaćin odlazi na četiri gola plusa. Međutim, uporni Porečani golom Rađakovića u 15. poravnavaju na 7:7. Ipak, Dubravaši u posljednjih deset minuta prvog dijela serijom 6:1 dolaze do 17:11 i već tada u situaciju da mogu razmišljati o narednom susretu.

Drugi dio susreta bio je puko odrađivanje forme. Najbolji u domaćim redovima vratar Domagoj Grahovac s 12 obrana, a po pet pogodaka dodali su Ivan Vida i Marin Buneta, dok je goste predvodio Filip Perić sa sedam golova, od čega četiri iz sedmeraca, a Moreno Car upisao je 11 obrana.

DUBRAVA – POREČ 29:23 (17:11)

DUBRAVA: Šuker, Kelemen, Pleš, Volar 2, Vida 5, Radoš 3, Vinković 1 (1), Maričić 3, Šutalo, Samardžić, Medić 2, Godec 3, Grahovac M. 3 (1), Grahovac N. 2, Grahovac D., Buneta 5

POREČ: Thoss 6, Štifanić, Perić 7 (4), Car, Mofardin, Petrov 3, Popović, Filipović 1, Ventin, Rađaković 3, Gavranović 3, Pribetić

Isključenja: Dubrava 10 minuta (Radoš 4, Samardžić 2, Godec 2, Grahovac M. 2)