Dječaci A rukometnog kluba Poreč upisali dvije pobjede

IMG-20190424-WA0006
24.04.2019. 18:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Dječaci A rukometnog kluba Poreč upisali dvije pobjede

Danas su u dvorani Žatika dječaci A trenera Vedrana Mataije odigrali dvije utakmice 1.HRLDA zapad i upisali dvije pobjede.

Prva je u 9:00 na rasporedu bila međusobna utakmica protiv ekipe MRK Umag. Nakon što je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 9:7 za Poreč, Mataijini “pospanci” su se probudili i na kraju utakmice slavili rezultatom 22:12.

MRK Umag – RK Poreč 12:22(7:9)

Za RK Poreč su igrali: Jagičić, Velenik T. 0+1, Velenik D., Dinić 1, Štifanić 3, Vernik D. 5, Andrić 1, Labinac E., Babac 2, Vernik T., Labinac L., Dadić 2, Trbović 2, Žiković (2), Oroz 2, Jelić 3, Aleksić (11)

Druga utakmica bila je derbi između drugoplasirane ekipe na tablici 1.HRLDA zapad, RK Karlovca i trećeplasiranog RK Poreča.

Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno i osim što je u jednom trenutku RK Poreč ima 3 gola prednosti, praktički se igralo gol za gol, pa je i rezultat na kraju prvog dijela susreta bio 10:9 u korist mladih Porečana.
Kao i protiv Umaga, rukometaši Vedrana Mataije u drugom poluvremenu ubacuju u višu brzinu i susret završava pobjedom dječaka RK Poreča 22:17.

RK Poreč – RK Karlovac 22:17(10:9)

Za RK Poreč su igrali: Jagičić 1, Velenik T., Velenik D., Dinić 4, Štifanić, Vernik D. 4, Andrić, Labinac E., Babac 2, Vernik T., Labinac L., Dadić, Trbović, Žiković, Oroz, Jelić 7+4, Aleksić (8+1).