Članovi BBK Veli Jože ostvarili zapažene rezultate na Grand Prix Sport Fest-u

received_912525432975216
19.10.2021. 12:46; ; Početna / Sport i rekreacija / Članovi BBK Veli Jože ostvarili zapažene rezultate na Grand Prix Sport Fest-u

Grand Prix Sport Fest naziv je natjecanja u body buildingu održanog u subotu, 16. listopada u porečkoj dvorani Žatika u sklopu velike sportske konferencijske i sajamske manifestacije, na kojem se natjecalo 50-ak članova hrvatskih i slovenskih klubova.

Među njima natjecali su se i članovi porečkog BBK Veli Jože, te ostvarili nekoliko zapaženih rezultata.
Toni Radovčić je u kategoriji body building osvojio 2. mjesto, Larisa Glavina je kategoriji wellness fitness osvojila 3. mjesto, Marijan Jakovčić je u kategoriji mens physique zauzeo 5. mjesto, dok su se u istoj kategoriji Marko Sabljak i Zoran Štifanić plasirali na 6. i 8. mjesto.

Ovo je natjecanje članovima Velog Jože poslužilo kao još jedno u niz pripremnih natjecanja za vrhunac ovogodišnje domaće sezone, nastup na prvenstvu Hrvatske koje će se 13. studenog održati u Puli.