Četvrti poraz Jadrana dogodio se u četiri minute. JADRAN POREČ – JADRAN LUKA PLOČE 0:3 (0:0)

Jadran-HD
16.09.2023. 23:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Četvrti poraz Jadrana dogodio se u četiri minute. JADRAN POREČ – JADRAN LUKA PLOČE 0:3 (0:0)

piše: Elvis Uravić, istrasport.eu
Kad neće – neće. Nogometaši porečkog Jadrana upisali su novi poraz, i to od “imenjaka” iz Ploča. Danas su momci Dalibora Šurana uspjeli i promašiti najstrožu kaznu.

Igrala se 41. minuta kad su Porečani izborili jedanaesterac, točnije protivnički golman srušio je Igora Lepinjicu. Izvođenju je pristupio inače sigurni Oliver Sumić koji je pogodio gredu i tako je propala najveća šansa domaćina.

A onda u nastavku Porečani na četiri minute “odlaze s terena”. Gosti iz Ploča postigli su u periodu od 48. do 52. minute čak tri pogotka te tako zasluženo slavili.

POREČ – Stadion Veli Jože – SUPERSPORT DRUGA NL – SUDAC: Filip Dragašević (Zagreb) POMOĆNICI: Filip Lovrić (Zagreb) i Mauro Mušković (Kastav) DELEGAT: Hrvoje Breščić (Zagreb)

JADRAN POREČ – JADRAN LUKA PLOČE 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Rodin 48′, 0:2 Taslak 50′, 0:3 Medić 52′

Žuti kartoni: Sumić, Lepinjica, Radman (Jadran Poreč) Kuqi, Pršlja, Medić, Glavina (Jadran Luka Ploče)

JADRAN POREČ: Pavlić, Corelli, Macan, Lepinjica (56. Travaglia), Sumić (56. Šverko), Gavrić (67. Siljan), Bernobić D. (56. Matteoni), Radman, Mandaw (76. Stošić), Ivetić

Trener: Dalibor Šuran

JADRAN LUKA PLOČE: Pršlja, Krešić, Šujić, Taslak, Raguž (85. Martić), Medić F. (85. Škorlić), Čepo I., Kuqi (67. Galić), Čepo N. (46. Listar), Rodin, Glavina

Trener: Mišo Krstičević