Biciklisti BK Poreč nastupili na XCM utrci u Raklju

Vije13228-19441
28.03.2023. 14:21; ; Početna / Sport i rekreacija / Biciklisti BK Poreč nastupili na XCM utrci u Raklju

Nakon tri godine pauze, u subotu 25.03.2023. održalo se treće izdanje XCM Rakalj na kojemu je nastupilo 135 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Italije, na dvije staze, dužoj od 60 km i kraćoj od 35 km. Ove godine po prvi puta uvedena je i kategorija E-bike na kojoj je nastupilo 8 natjecatelja.

Diego Žužić jedini je član Biciklističkog kluba Poreč koji se natjecao na dužoj stazi od 60 km te u kategoriji Senior M 19-29 god. osvojio odlično 4. mjesto.

Velike čestitke našoj Matei Močibob koja je u kategoriji Senior W 19-29 god. osvojila 1. mjesto te je bila najbrža natjecateljica na kraćoj stazi od 35 km.

Ostali članovi Biciklističkog kluba Poreč koji su se natjecali na kraćoj stazi od 35 km i uspješno završili utrku su:
Carlo Žužić u kategoriji Senior M 19-29 god.
Dijana Benković u kategoriji Master W 30+god.
Denis Terlević u kategoriji Master A 30-39 god. te
Albert Kiš i Tom Ban u kategoriji Master B 40-49 god.

Velika pohvala članovima BK-CC AXA na organizaciji maratona i odlično označenim stazama.