Atletičari porečkog Maximvsa osvojili TRI medalje na Državnom dvoranskom prvenstvu za mlađe kategorije !

85157677_2685592748143003_2124567669603565568_o
11.02.2020. 19:36; ; Početna / Sport i rekreacija / Atletičari porečkog Maximvsa osvojili TRI medalje na Državnom dvoranskom prvenstvu za mlađe kategorije !

Proteklog vikenda u Zagrebu je održano državno dvoransko prvenstvo u atletici za mlađe kategorije.  U dva dana natjecanja porečki Maximvsi ostvarili su odlične rezultate, osvojivši čak tri medalje.

Prvoga dana Luka Vinkerlić se popeo dva puta na postolje i to osvojivši dva druga mjesta, najprije u utrci na 60 metara sa preponama, a zatim i u skoku u vis.
Možda bi skok u vis bio zlatnoga sjaja da Luka nije u isto vrijeme imao utrku, pa je morao žuriti sa jednog “borilišta” na drugo i tu gubio potrebnu koncentraciju.

Drugoga dana natjecanja na red su došli mlađi kadeti i mlađe kadetkinje.

Od Porečana nastupili su Oliver Bilić I Hana Mršić, te oboje pokazali kako porečka atletika ima svijetlu budućnost.
Naime, Oliver je bio fantastičan u skoku u vis i osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je Hana istrčala na 60 metara za rekordnih 8.80, te se plasirana na ukupno 17. mjesto.

Sa tri osvojene medalje Maximvsi su bili najuspješniji Istarski klub, što uvelike govori o talentu ovih mladih sportaša, kao i o kvalitetnom radu koji se provodi sa njima.