Aktivan vikend za stolnoteniski klub Vrsar

Bardac-Vukelic
29.01.2020. 08:35; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Aktivan vikend za stolnoteniski klub Vrsar

Proteklog vikenda odigrana su 2 turnira za mlađe kategorije na kojima su igrali i natjecatelji stolnoteniskog kluba”Vrsar”.
Na međunarodnom memorijalu “Lovro Ratković” igrala je mlađa kadetkinja Ema Brizić. Nakon skupine u kojoj je zabilježila 2 pobjede, u 1/16 finala svladala je Ban iz zagrebačke Mladosti, a u 1/8 finala izgubila od Gojković iz Samobora, druge nositeljice turnira.
Na županijskom turniru u Puli u kategoriji najmlađih kadeta Emil Prekalj osvojio je 3.mjesto.
Ana Lukez i Leo Lukez su u svojim kategorijama, odnosno kadetskoj osvojili 1.mjesto.

U subotu 1.2. seniorke “Vrsara” očekuje 11.kolo Superlige u Vrsaru protiv ekipe “TIS”  iz Zagreba. Susret počinje u 15h,dvorana osnovne škole. Seniori igraju u Pazinu u okviru 10. kola 2.Hrvatske lige.