Booktiga 2024

3. OTVORENI ŽUPANIJSKI TURNIR U STOLNOM TENISU ODRŽAN U VRSARU

IMG_20180408_095344-1523277990123
10.04.2018. 00:12; ; Početna / Sport i rekreacija / 3. OTVORENI ŽUPANIJSKI TURNIR U STOLNOM TENISU ODRŽAN U VRSARU

U nedjelju 08.04.2018. godine u odličnoj organizaciji Stolnoteniskog kluba „Vrsar“, održan je treći po redu Županijski turnir u stolnom tenisu. Blizu sedamdeset prijavljenih igrača i igračica iz skoro svih istarskih klubova natjecalo se u četiri starosne kategorije u muškoj i ženskoj konkurenciji. Za Stolnoteniski klub „TAR“ nastupilo je čak sedam natjecatelja. Najbolji među njima u svojoj kategoriji Klinci, bio je ponovo Raul Vojinović koji je uspio doći do polufinala i osvojiti broncu za svoj Klub. Podsjetimo, Raulu je ovo već sedmo odličje u ovoj sportskoj sezoni a po pokazanim rezultatima spada u sam vrh stolnotenisača regije i županije. Raul se tako već plasirao na “TOP 8“ regije a sada možemo reći i da će nastupiti i među osam najboljih u županiji, iako je do kraja sportske sezone preostao još jedan pojedinačni županijski turnir. U kategoriji najmlađih kadeta za STK „TAR“ nastupili su Danijel Filipović i Dominik Maršić koji su zauzeli plasman među osam, odnosno Dominik iznad osmog mjesta. U kategoriji mlađih kadeta nastupili su Mateo Dedić, Lucas Miljanović i Ivan Filipović. Najbolje se plasirao Mateo ušavši među osam najboljih, dok su Ivan i Lucas nažalost zaustavljeni u skupinama. No svi su osvojili nove bodove za stolnotenisku rang ljestvicu a konačni rang i plasman među osam najboljih znat ćemo nakon turnira u Pazinu koji se održava krajem ovog mjeseca. Čestitamo svima na odličnoj igri a pogotovo Raulu na osvojenom odličju i nadamo se da će se još netko iz našeg Kluba uspjeti plasirati među najboljih osam u Županiji.
Sljedeći turnir po rasporedu je Međunarodni stolnoteniski turnir za mlađe kategorije, popularni “Zagiping“ koji ove godine slavi svoje 65. izdanje. Ujedno koristimo priliku da poželimo svim članovima STK “TAR“ uspješan nastavak školske godine te u nastavku i ostvarenje vrijednih sportskih rezultata.