Rukomet: Od prve do zadnje minute domaćin je bio nadmoćna momčad POREČ – SESVETE 31:26 (14:12)

12.11.2017. 00:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Od prve do zadnje minute domaćin je bio nadmoćna momčad POREČ – SESVETE 31:26 (14:12)
11996912_877429875626159_8822032091120680136_n

Od početnih 3:0 pa sve do konačnih 31:26 rukometaši Poreča imali su danas kontrolu nad ovom utakmicom. Sesvećani nisu loša momčad, ali danas su jednostavno bili razina ispod one Đankovićeve “škvadre”.

Najveća prednost domaćina iznosila je šest pogodaka, u tri navrata pri kraju susreta. Najbolji u domaćim redovima bili su Tim Thoss i Gabriel Mofardin, obojica s po četiri pogotka, ali i velikim doprinosom u kvalitetnom protoku lopte, dok je goste predvodio peterostruki strijelac Luka Ćosić.

POREČ – SD Veli Jože

PREMIJER HMRL – 7. KOLO – Suci: Botinčan i Rupčić (Rijeka)

POREČ – SESVETE 31:26 (14:12)

POREČ: Mataija 5, Medved, Thoss 4, Štifanić, Perić 1, Car, Mofardin 4, Petrov, Popović, Žagar 4, Filipović 2, Ventin, Rađaković 6 (3), Gavranović 5, Pribetić

SESVETE: Grgurić, Krndelj 1, Ćosić 5, Semren 1, Šehić 1, Jurić, Šprem 2, Totić, Perković 5 (2), Mirosavljević 2, Pandža 3, Mihaljević 4, Mudrinjak, Šušnja 2

Isključenja: Poreč 8 minuta (Thoss 4, Filipović 2, Gavranović 2), Sesvete 6 minuta (Šehić 2, Pandža 2, Mihaljević 2)