Gimnastičarke KREG Galatea iz Funtane i Vrsara osvojile četiri medalje na županijskom natjecanju

20180513_132913
15.05.2018. 11:45; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Gimnastičarke KREG Galatea iz Funtane i Vrsara osvojile četiri medalje na županijskom natjecanju

Prošlog vikenda u Puli je održano županijsko natjecanje u ritmičkoj gimnastici. Gimnastičarke kluba Galatea iz Funtane-Vrsara osvojile su četiri medalje te time osigurale nastup na Završnom kupu Hrvatske.

Medalje su osvojile Viktorija Rakovac, Iana Benčić, Tereza Ćehić i Nikol Ivetić, a plasman u sljedeći krug osigurale su i Sofia Ćehić i Mia Vidnjević.

Svojim su nastupom oduševile i Francesca Bernobić, Julia Arman, Vita Brajković, Lana Stanić i Lea Buršić.
Posebna pohvala ide djevojčicama kojima je to bilo prvo natjecanje, Niki Šakoti, Sari Vajagić i Lei Klaić.

Pred gimnastičarkama su pripreme za Završni kup Hrvatske koji će se održati 9. lipnja u Poreču te vas pozivamo da dođete i podržite naše djevojčice.