Vrlo uspješan vikend Karate kluba ”Finida” na međunarodnom karate turniru u Zagrebu

IMG_0897
17.11.2014. 00:34; ; Početna / Sport i rekreacija / Vrlo uspješan vikend Karate kluba ”Finida” na međunarodnom karate turniru u Zagrebu

U subotu 15.11.2014. u Zagrebu je održan ”ZAGREB KARATE FEST 2014.”, a Karate klub ”Finidu” iz Poreča odlično su predstavile četiri natjecateljice koje su nastupile u katama  i borbama, pojedinačno i ekipno, te osvojile ukupno 8 medalja: 3 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane.

Zlatne medalje za Finidu osvojile su: Sonja Rajko ( ml.učenice, kate, pojedinačno –  A kategorija) i Iva Samovojska ( ml.učenice, kate, pojedinačno – B kategorija ), te mlađe učenice,  kate ekipno,  u sastavu: Sonja Rajko-Iva Samovojska-Dain Hasipi.

Sonja Rajko nastupila je i u starijoj kategoriji (učenice, pojedinačno), te se vrlo uspješno plasirala u finale i osvojila srebrnu medalju, dok je drugu srebrnu medalju osvojila ekipa mlađih kadetkinja, ponovo u sastavu:  Sonja Rajko-Iva Samovojska-Dain Hasipi.

Treća mjesta i brončane medalje izborile su: Dain Hasipi ( ml.učenice, kate, pojedinačno – B kategorija)  i Matea Samovojska ( učenice, kate, pojedinačno – B kategorija ) te u borbama,  Dain Hasipi,  kategorija mlađih učenica + 32 kg.