Vrlo uspješan nastup plivača PK Poreč na regionalnom prvenstvu u Rijeci

30.06.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Vrlo uspješan nastup plivača PK Poreč na regionalnom prvenstvu u Rijeci

Na Regionalnom plivačkom prvenstvu za kategorije mlađih juniora, juniora i seniora nastupili su:
Domagoj Vranjković, Tomislav Dorčić, Simeon Kordić, Paolo Brečevac, Filip Zelić, Đakomo Vošten, Filip Đidara, Noa Zelić, Petra i Paula Tripar, Julija Kordić, Antonela Matijašić i Nina Bauk.
Najuspješnija naša plivačica bila je seniorka Petra Tripar koja je osvojila naslove regionalne prvakinje u disciplinama 100 i 200 m prsno kao i 2. mjesto u disciplini 400 m mješovito i 3. mjesto u disciplini 50 m prsno.
Domagoj Vranjković osvojio je u juniorskoj konkurenciji tri druga mjesta (50, 100 i 200 m prsno).
Tomislav Dorčić je juniorski regionalni prvak u disciplini 200 m leptir.
Simeon Kordić osvojio je drugo mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini 1500 m slobodno u kojoj je Paolo Brečevac bio trećeplasirani
. Osim toga Simeon je ispunio normu za nastup na juniorskom PH u disciplini 50 m slobodno.
Kadetkinja Paula Tripar nastupit će na svim državnim prvenstvima od kadeta do seniora pošto je u disciplini 100 m prsno ispunila normu za nastup na seniorskom PH. Po Prvi puta ćemo na seniorskom PH imati troje kvalificiranih plivača (za sada).
Kadetkinja Julija Kordić ispunila je normu za nastup na kadetskom PH u disciplini 200 m slobodno (uz discipline 400 i 800 m slobodno te 100 i 200 m leđno koje je ispunila ranije)