Vijesti iz Stolnoteniskog kluba Vrsar

20181014_120130[1]
16.10.2018. 01:07; ; Početna / Sport i rekreacija / Vijesti iz Stolnoteniskog kluba Vrsar

Proteklog vikenda u Osijeku je održan međunarodni stolnoteniski turnir za sve kategorije.U konkurenciji mlađih kadetkinja nastupila je Ema Brizić i sa 2 pobjede u skupini plasirala se u osminu finala.U narednom susretu zaustavljena je od Martine Ban iz Zagreba.
Marta Jurčević je u kategoriji juniorki također dospjela do osmine finala,a u seniorskoj je zaustavljena u skupini iako je imala identičan skor kao i suparnice ali i lošiju set razliku.

Istovremeno je i u Puli održan 1.otvoreni turnir Županije Istarske za mlađe kategorije. U kategoriji klinaca Paolo Pulić osvojio je 2.mjesto.
Stiven Bašić nije uspio proći skupinu u najmlađim kadetima dok je Leo Lukez osvojio 1.mjesto u mlađekadetskoj konkurenciji  i 2.mjesto u kadetima.
Morena Brajković je također osvojila 2.mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja.

Narednog vikenda natjecatelje iz Vrsara očekuju ligaška natjecanja u 2. ligi za seniore protiv ekipe Jadrana iz Poreča i u 1.Hrvatskoj ligi za seniorke u susretima protiv Dugog Sela  i Jastrebarskog.