Vijesti iz stolnoteniskog kluba “Vrsar”

20170120_170440[1]
23.01.2017. 01:06; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Vijesti iz stolnoteniskog kluba “Vrsar”

Nastavljene su aktivnosti u stolnoteniskom klubu iz Vrsara.
Najmlađe članice nastupile su na 2.turniru Hrvatskog stolnoteniskog saveza u Koprivnici.Ema Brizić svoj nastup završila je skupini završnog turnira najmlađih kadetkinja dok je Dora Popec još jednom zabilježila odličan rezultat plasmanom među 8 najboljih i to u kategoriji mlađih kadetkinja.

Proteklog vikenda Pula je bila domaćin otvorenog turnira koji se boduje za Masters i završno natjecanje najboljih u Županiji istarskoj.
U kategoriji najmlađih kadeta Alex Paulišić novim bodovima učvršćuje svoje mjesto među 8 najboljih.
Josip Pavišić je završio natjecanje u skupini,dok je Jan Grujović dospio do četvrtfinala u kategoriji kadeta.
Marijana Krišto natjecanje je završila u skupinama,dok su Sara Šverko kao treća i Ema Brizić druga osvojile medalje.

Nova natjecanja su planirana za naredni vikend i odlazak u Varaždin na 3.turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza za mlađe kategorije.