Uvjerljivo i zasluženo slavlje Jumićevih nogometaša

24.09.2017. 01:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Uvjerljivo i zasluženo slavlje Jumićevih nogometaša
Videkić-Kepčija

Pošten rad se uvijek isplati. Porečani su  jučer upisali prvu pobjedu koju su i zaslužili, ali treba reći da ovog puta Dubrava nije zaslužila ovako uvjerljiv poraz, baš kao što je znao biti slučaj sa Jadranom ranije u sezoni.

Dubravaši su bolje ušli u utakmicu, ali Porečani su se prvi veselili. U 26. minuti, u jednom od rijetkih domaćih izleta pred protivnički gol, lopta je stigla do Enisa Šoškića koji s desetak metara pogađa suprotni kut bez puno razmišljanja – 1:0.

Na 2:0 povisio je mladi Robert Vlizlo iskoristivši u 54. minuti idealno dodavanje Davida Dujanića, a onda je uslijedio period nešto mirnije igre koju je prekinuo pogodak za 3:0 koji je otklonio sve mogućnosti u bilo kakav pozitivni rezultat za goste.

Sandro Užila je centrirao s desne strane, a Marko Kepčija glavom loptu šalje iza Mustapićevih leđa za 3:0. Jadran danas nije bio odličan, ali je odigrao angažirano i nakon dugo vremena njegovi su igrači više prigoda realizirali nego što su ih promašili.