Odličan nastup porečkih ritmičkih gimnastičarki na Prvenstvu Istarske županije

IMG_9825
25.11.2020. 08:56; ; Početna / Sport i rekreacija / Odličan nastup porečkih ritmičkih gimnastičarki na Prvenstvu Istarske županije

Proteklog vikenda je u dvorani Intersport, Zelena Laguna, Poreč održano Prvenstvo Istarske županije u ritmičkoj gimnastici na kojem su se natjecala tri gimnastička kluba KREG Galatea, Funtana, KSRG Gazela, Pula te KRSG Poreč iz Poreča.

Natjecanje je ujedno bilo i kvalifikacijsko za Završnicu kupa Hrvatske koja bi se trebala održati 5. prosinca u porečkoj Žatici.

Sve Porečanke su se kvalificirale pa je tako u kategoriji mlađih kadetkinja Mia Tubaković osvojila 2. mjesto, Marie Lou Čuga je osvojila 3. mjesto, Rita Gulić 4. mjesto te Umma Ramadani 5. mjesto.
U kategoriji kadetkinja Lea Jugovac je osvojila 1. mjesto, Francesca Bernobić 2. mjesto te Lara Cramer 3. mjesto.
U kategoriji juniorki Ana Cvitković osvojila je 1. mjesto.
U B-light programu Laura Čendak je osvojila 2. mjesto.