Uspješan nastup istarskih gimnastičarki

28.04.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Uspješan nastup istarskih gimnastičarki

U sklopu turnira održano je i Županijsko natjecanje u C programu (grupne vježbe) u kojemu su postignuti sljedeći rezultati koje donosimo u nastavku. U kategoriji natjecateljica uzrasta do prvog razreda OŠ  prvo mjesto pripalo je Klubu Poreč, a drugo klubu Gazela. U kategoriji do drugog razreda OŠ klub ARABESQUE osvojio je prvo mjesto, zatim slijede Poreč i Gazela.  U kategoriji do četvrtog razreda natjecateljice iz kluba Gazela nastupile su sa čak tri grupe te su osvojile prvo, traće i četvrto mjesto, dok je drugo mjesto pripalo gimnastičarkama iz kluba Arabesque. U kategoriji uzrasta do osmog razreda najuspješniji je bio Poreč, zatim Arabesqua nakon koje slijede dvije grupe iz Gazele.

U ostalom dijelu programa istaknule su se Anja Ostojić  i Mia Marenić obje iz kluba Poreč,  s osvojenim prvim mjestom u svojoj kategoriji, Matea Adrić, Mia Mandinić, Antea Rački i Antonella Marčeta s osvojenim drugim mjestima u različitim kategorijama.Treća mjesta osvojile su Ina Duraković, Ines Martinović, Korina Laić  i Alexa Kajfeš.  U nastavku, uz pohvale organizatorima za ovu hvalevrijednu inicijativu donosimo detaljne rezultate turnira i nekoliko odabranih fotografija. (REX)