U Vrsaru održano Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za mlađe kategorije

thumbnail (1)
26.04.2022. 08:35; ; Početna / Sport i rekreacija / U Vrsaru održano Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za mlađe kategorije

Tri dana natjecanja, pregršt emocija i uzbuđenja viđeno je na netom završenom prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu za mlađe kategorije u Vrsaru.
Prvenstvo su otvorili direktorica ureda Turističke zajednice općine Vrsar Klara Trošt Lesić i direktor Hrvatskog stolnoteniskog saveza Renato Čengić.

Počelo je sve u petak kad su  nastupile 32 ekipe u 4 kategorije i natjecanja su trajala do kasnih sati.
Izdvajamo odlične rezultate u ekipnoj konkurenciji pulskih stolnotenisača u mlađim juniorima koji su osvojili 3.mjesto. i mlađih juniorki koje su na kraju zauzele 2.mjesto.
U kategoriji najmlađih mješovitih parova  Matija Zohil iz Pule je osvojio zlato, u parovima je bio brončani dok je Paolo Pulić iz Vrsara osvojio srebro i 2.mjesto.
Mlađe juniorke iz Pule Buić i Orbanić su na kraju zauzele 3.mjesto u parovima, kao i Marla Vidaković igračica Vrsara koja za mlađe kategorije nastupa za ekipu iz Duge Rese. Marla je i kod mlađih juniorki osvojila 3.mjesto.
U pojedinačnoj konkurenciji Zohil iz Pule i Pulić iz Vrsara osvojili su 3.mjesto.

Na prvenstvu je nastupilo preko 200 natjecatelja iz cijele Hrvatske koji su u pratnji roditelja, trenera i pratečeg osoblja  popunili sportsku dvoranu Saline  i iz Vrsara  odlaze zadovoljni gostoprimstvom domaćina iz stolnoteniskog kluba “Vrsar”