U Vrsaru održano seniorsko prvenstvo Istre u stolnom tenisu

09.10.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / U Vrsaru održano seniorsko prvenstvo Istre u stolnom tenisu

U nedjelju 09.10.2011. godine u Vrsaru u sportskoj dvorani Osnovne škole „Vladimir Nazor" i odličnoj organizaciji stolnoteniskog kluba Vrsar održano je seniorsko pojedinačno prvenstvo Istarske županije u stolnom tenisu koje je okupilo 25 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine klubova Istre : Brovinja, Pule, Poreča, Tara, Novigrada, Višnjana, Svetog Lovreča, Nove Vasi i Vrsara.
Na prvenstvu su odigrani odlični susreti, a najviše uspjeha imali su seniorke i seniori Svetog Lovreča i Nove Vasi.
U konkurenciji seniorki odličnom igrom i zalaganjem Adriana Barbić, članica Svetog Lovreča osvojila je prvo mjesto pobjedivši u finalu klupsku suigračicu u neizvjesnom meču Suzanu Tramošljanin sa 3-2 dok je treće mijesto osvojila Iva Devčić iz Nove Vasi.  Ovim lijepim uspjehom Adriana Barbić je odbranila i prošlogodišnju titulu prvakinje Istarske županije.
U konkurenciji seniora trener i igrač Nove Vasi i Svetog Lovreča Branko Jakovetić osvojio je odlično treće mjesto sa tri pobjede u grupi i pobjedom u ¼ finalu nad Kašner Mateom iz Vrsara 3-1, a izgubio je u polufinalu od Jadrana Kovačeva iz Vrsara 3-0. Werner Ramsch iz Nove Vasi zauzeo 5. mjesto. Filip Devčić iz Nove Vasi zauzeo je 13. mjesto.