U Vrsaru je odigrano Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za seniorke i seniore

ph vrs 2
25.03.2024. 23:17; ; Početna / Sport i rekreacija / U Vrsaru je odigrano Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za seniorke i seniore

Završeno je prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za seniorke i seniore. 4 dana vrhunskog stolnog tenisa u Vrsaru.

Stolnoteniski klub “Vrsar” i Hrvatski stolnoteniski savez su po 3. put organizirali Državno prvenstvo.
Favoriti prvenstva su opravdali svoj plasman i osvojili prva mjesta.  Hana Arapović kod seniorki, a Tomislav Pucar kod seniora.

Stolnoteniski klub “Vrsar” imao je i svoje adute.
Jadran Kovačev je u kategoriji seniora zapeo u razigravanju po skupinama, sa omjerom od 2 poraza i jednom pobjedom.
Sena Smailji je u osvojila 3. mjesto u mlađeseniorskim parovima sa Jelenom Vukelić iz Varaždina.
Martina Rioža je u paru sa klupskom igračicom Senom Smailji osvojila također 3. mjesto u seniorskim parovima, dok je u pojedinačnok konkurenciji dospjela do četvrtfinala i nadomak medalje, izgubivši od Hane Arapović kasnije pobjednice prvenstva.