U Velom Joži u subotu nije bilo iznenađenja POREČ – DUBROVNIK 36:28 (19:14)

IMG-20191123-WA0011
24.11.2019. 00:01; ; Početna / Sport i rekreacija / U Velom Joži u subotu nije bilo iznenađenja POREČ – DUBROVNIK 36:28 (19:14)

Dubrovčani su u Premijer HMRL ušli s velikim elanom, ali je dojam da momčad ne prati ambicije, a pogotovo nakon posljednjih dešavanja na polju transfera. Zbog toga, ne čudi što je Poreč mirno, rutinski i dominantno savladao svog današnjeg protivnika.

Već u 15. minuti je 11:7, zabio je Petrov, a na predah se odlazi s 19:14. Iako su gosti u nastavku stigli na samo tri gola zaostatka (21:18), samo devet minuta kasnije semafor je pokazivao 28:20 i sve je bilo jasno.

Kod domaćina odličan je bio Luka Moslavac s pet golova iz igre dok je Matija Rađaković sveukupno zabio sedam. Spomenuti treba obojicu vratara – Marinko Ševo obranio je osam lopti (35)%), a Božo Subotić šest (31%). Dubrovčane je predvodio nekadašnji igrač Poreča Marko Kobetić sa sedam golova dok je Leo Brnin dodao još šest.

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – 9. KOLO
SUCI: Igor HUNJADI – Marijo ZEČEVIĆ (oba Zagreb)

POREČ – DUBROVNIK 36:28 (19:14)

POREČ: Muranović 1, Sakić, Mataija 1, Medved 3, Lugar, Thoss 5, Perić 9 (2), Čipraka, Ševo, Petrov 1, Filipović 3, Mišić, Rađaković 7 (4), Moslavac 5, Subotić, Zujić 1
Sedmerci: 6/8, Isključenja: 8 minuta (Petrov 6, Thoss)
Trener: Dinko Đanković

DUBROVNIK: Knez, Brnin 6, Avdić 3, Putica 1, Gabrieri 2, Bušlje, Dabelić 3 (2), Bevanda 2, Raguž, Kobetić 7 (3), Barišić, Radić 3, Lončarica 1
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 12 minuta (Kobetić 4, Knez 2, Bevanda 2, Dabelić 2, Radić 2)
Trener: Vedran Ćurak