IMG_4274
08.04.2016. 22:12; ; Početna / Sport i rekreacija / U protekla dva tjedna gimnastičarke kluba ritmičko sportske gimnastike “Poreč” nastupile su na dva međunarodna turnira i vratile se kući sa ukupno 7 medalja

U Zagrebu je održan dvodnevni Međunarodni turnir prijateljstva na kojem je nastupilo oko 200 gimnastičarki iz 13 europskih zemalja (Austrije, BiH, Bugarske, Crne Gore, Češke, Italija, Norveške,  Rumunjske, Rusije, Slovenije, Srbije, Ukrajine i Hrvatske).
U kategoriji mlađih kadetkinja Petra Belević osvojila je zlatnu medalju u vježbi bez rekvizita, dok je Nina Puniš osvojila 4. mjesto u vjećbi sa obručem.
Kadetkinja Emily Knapić osvojila je 5. mjesto u vježbi sa loptom, te 6. mjesto u vježbi sa obručem.
Juniorka Lara Knapić osvojila je 2. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Nola Božić osvojila 3. mjesto također u vježbi sa obručem.
Seniorka Karla Vukoja bila je najuspješnija te je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, 3. mjesto u vježbi sa obručem, te je u ukupnom poretku osvojila 2. mjesto.

IMG_4389

Proteklog vikenda naša reprezentativka seniorka Laura Božić natjecala se na međunarodnom turniru “Palilula cup”  u Beogradu gdje se natjecalo oko 150 gimnastičarki iz 14 zemalja te je u iznimno jakoj konkurenciji  osvojila 3. mjesto u vježbi sa čunjevima, te 5. mjesto u vježbi sa loptom.

Ritmičarke nastavljaju aktivno trenirati jer nastavljaju takmičarsku sezone,a pred njima su i dva najvažnija natjecanja Višebojsko prvenstvo Hrvatske A programa, te Završnica kupa Hrvatske u nacionalnom programu.