U Poreču održan 2. OTVORENI STOLNOTENISKI TURNIR ISTARSKE ŽUPANIJE

15259620_371561939902483_8637414248471044895_o
09.12.2016. 00:18; ; Početna / Sport i rekreacija / U Poreču održan 2. OTVORENI STOLNOTENISKI TURNIR ISTARSKE ŽUPANIJE

U odličnoj natjecateljskoj  atmosferi i organizaciji porečkog STK „Jadrana“ u nedjelju 04.12.2016. održan je 2. otvoreni turnir IŽ. Turnir je okupio desetak klubova sa područja Istre te stolnotenisače svih uzrasta. Na turniru su nastupili i mladi igrači STK Jadrana koji su ostvarili dobar rezultat. U kategoriji mlađih kadeta Mateo Šušljik bio je najuspješniji gdje je odnio pobjedu, dok je u kategoriji kadeta zauzeo drugo mjesto. Odličan rezultat  ga je doveo do vrha ljestvice IŽ , tako da je trenutno zauzeo prva mjesta  u obje kategorije .

Vladan Krivokapić i David Barna su u kadetskoj kategoriji , u odličnoj igri, tijesno izgubili u ¼ finalu.

Leo Šajina je u kategoriji mlađih kadeta nešto lošije prošao te stigao do 1/8 finala. Na turniru su nastupili i ostali članovi kluba , nekima je to bio tek drugi nastup na turnirima. To su :

Filip Butković, David Cerić, Rafael Vukoja, Vito Wiese, Paolo Benvin, Ivan Šušljik, Nika Radović, Glorija Divjak i Lara Bonkopanjo.

Igrače u siječnju 2017g. očekuje 2.HSTS-ov turnir.

Seniori STK Jadrana u jesenjem dijelu natjecanja 2. PIG regije zauzeli su 3. mjesto. Za STK Jadran Igrali su : Marino Augustinović, Leon Španić, Luka Otočan, Filip Baša i Armin Džudžić.

Seniorsku ekipu krajem siječnja 2017g. očekuje proljetni dio natjecanja.

STK Jadran želi svim čitateljima i ljubiteljima stolnog tenisa sretne predstojeće blagdane!