U 8. kolu 3.HRL zapad ekipa RK Poreč 2 više nego uvjerljiva protiv ekipe RK Selce

77287848_2493348754034255_8410305839771942912_n
26.11.2019. 12:25; ; Početna / Sport i rekreacija / U 8. kolu 3.HRL zapad ekipa RK Poreč 2 više nego uvjerljiva protiv ekipe RK Selce

U subotu je druga ekipa RK Poreča odigrala utakmicu 8. kola 3. HRL zapad protiv ekipe RK Selce i uvjerljivo pobijedila rezultatom 38:27.

Već u prvom poluvremenu dalo se naslutiti da mladi Porečani neće dozvoliti ekipi iz Selca da uzmu bodove u Velom Joži, pa se na odmor odlazi pri rezultatu 18:14.

U drugom poluvremenu došla je do izražaja porečka mladost i disciplina, pa su mladi porečki rukometaši gotovo utrostručili prednost sa poluvremena i zasluženo slavili sa 11 golova prednosti na kraju susreta za konačnih 38:27.

U redovima domaćina su Luka Radunović, Toni Vinković i Arian Lugar postigli po 8 pogodaka, a sada već standardno odličan na golu je bio Antonio Radojković sa 15 obranjenih udaraca na porečki gol.

Kod gostiju iz Selca istakao se Antonio Brnić sa 10 pogodaka.

1. kolo 3. HRL zapad  RK Poreč 2 – RK Selce 38:27(18:14)

RK Poreč 2: Muranović, Plovanić 2, Popović 1, Nikić, Radunović 7+1, Radojković ( 15 ), Kranjec 0+1, Čipraka 4, Vinković 6+2, Lugar 8, Tomašević 2, Šimičić 3, Kovač Vučičević 1

RK Selce: Antić 2, Brnić 6+4, Margeta 5, Čajić, Lončarić 2, Štefok 6, Ivančić, Marijanić, Ćosić, Tomić 2, Jeličić