Subotić spustio roletu – POREČ – SESVETE 24:19 (16:13)

IMG-20191214-WA0003
14.12.2019. 22:34; ; Početna / Sport i rekreacija / Subotić spustio roletu – POREČ – SESVETE 24:19 (16:13)

Iako ih očito more i neki problemi van parketa, rukometaši Poreča večeras su upisali nove vrijedne bodove. Teško se sjetiti kada je Poreč posljednji put pobijedio, a da su Mataija i Rađaković kombinirano zabili samo jedan pogodak.

No, raspoložen je bio Ivan Filipović sa 6/7 i Sandro Zujić s 5/6 dok su dosta zabili i Filip Perić te Luka Moslavac, svaki po šest “komada”, uz nešto više promašaja. Međutim, prvo ime susreta bio je Božo Subotić, vratar koji je upisao 12 obrana (38%) od čega dva sedmerca.

Gosti prave šanse i nisu imali, vrlo su rano ušli u “minus”, u 12. minuti semafor je pokazivao 7:3. Do predaha bilo je tri razlike, a u nastavku se “stisnula” porečka obrana i prolaza nije bilo pa su gosti u drugih 30 minuta postigli tek šest golova. Najbolji kod njih, uz vratara Mudrinjaka s deset obrana (29%), bio je Darko Krndelj s pet golova.

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – 12. KOLO
SUCI: Davor Lončar – Zoran Lončar (oba Varaždin)

POREČ – SESVETE 24:19 (16:13)

POREČ: Muranović, Sakić, Mataija, Medved, Thoss, Perić 6 (2), Ševo, Petrov, Filipović 6, Mišić, Rađaković 1, Moslavac 6, Subotić, Zujić 5
Sedmerci: 2/6, Isključenja: 4 minuta (Petrov 2, Filipović 2)
Trener: Dinko Đanković

SESVETE: Krndelj 5, Mršić, Potnar, Matić, Papić 2, Strbad 1, Jurakić, Mudrinjak, Vusić 2, Panjan, Perković 2, Šuker, Krešić, Gavrić, Tarabochia 3, Rukavina 4
Sedmerci: 0/2, Isključenja: 12 minuta (Papić 4, Strbad 4, Potnar 2, Tarabochia 2)
Trener: Silvio Ivandija