Studio MOT 08 na “Plesomaniji”, županijskom natjecanju plesnih skupina za djecu do 10 godina

_DSC0266_edited(1)
18.05.2015. 08:41; ; Početna / Lifestyle / Zabava / Studio MOT 08 na “Plesomaniji”, županijskom natjecanju plesnih skupina za djecu do 10 godina

Mladi plesači Istre okupili su se sinoć u Buzetu gdje je održano četvrto izdanje Plesomanije, županijskog natjecanja plesnih skupina za djecu uzrasta do deset godina. Ove godine prijavljeno je 48 koreografija u različitim kategorijama.

Cjelovečernji program oduševio je brojne posjetitelje u Sportskoj dvorani, ali i stručni ocjenjivački sud na čelu s poznatom koreografkinjom i plesnom pedagoginjom Vesnom Mimicom.

Studio za izvedbene umjetnosti MOT08 predstavio se sa četiri skupine Limač,  Twinkle, Simple i Fame, odnosno pet koreografija u različitim kategorijama.

Vrtićka skupina Limač, trogodišnjaci i četverogodišnjaci, prvi put su osjetili uzbuđenje plesnog natjecanja, te koreografijom The lion sleeps tonight osvojili drugo mjesto u kategoriji A – vrtićki uzrast. Koreografiju je osmislila i uvježbala voditeljica Stela Đujić.

U istoj kategoriji A – vrtićki uzrast,  predstavila se skupina Twinkle s koreografijom Balerine, te svojom izuzetno nježnom izvedbom osvojila publiku i žiri.

U kategoriji B1 – 1. i 2. razred osnovne škole,  skupina Simple se predstavila izrazito napetom i razigranom koreografijom Gdje je naš med te izmamila gromoglasan pljesak i osvojila dvije nagrade: prvo mjesto u kategoriji, te posebnu Grand prix nagradu za najbolju koreografiju u kategoriji.

Skupina Fame je u kategoriji C1 – 3. i 4. razred osnovne škole osvojila prvo mjesto sa koreografijom Potraga za blagom, dok je u kategoriji Showdance koreografijom Školski odmor osvojila također prestižno prvo mjesto.

Za koreografije skupina Twinkle, Simple i Fame zaslužna je voditeljica i koreografkinja Josipa Tadijanović.

Studio za izvedbene umjetnosti MOT08  ponosan je na rad voditeljica koje su još jednom pokazale svoju kreativnost i predanost radu, te na sve članove Udruge koji su svojim radom, redovitim treninzima i upornošću uspjeli ostvariti vrhunske rezultate.

Bilo je lijepo biti dio tog događaja, nabijenog emocijama i ponosom roditelja te uživati u neizmjerno simpatičnim izvedbama najmlađih kao i izvedbama starije djece.

Svim članovima Udruge MOT08 čestitamo na uspjehu i želimo im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima, posebno skupini Simple i Fame koje već idući tjedan nastupaju na prestižnom natjecanju DanceStar Finalu u Poreču.