Stolnotenisači STK Jadran Poreč nastupili na stolnoteniskom turnir u Buzetu

Stolnoteniski turnir u Buzetu
12.09.2019. 01:07; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnotenisači STK Jadran Poreč nastupili na stolnoteniskom turnir u Buzetu

U nedjelju 8.9. povodom fešte „Subotina“ koja se održava u gradu Buzetu održan je i stolnoteniski turnir.
Na turniru su nastupali igrači iz Istre, Slovenije i Italije.

Za STK Jadran Poreč nastupilo je 4 igrača: Luka Otočan u konkurenciji seniora, Željko Majs, Rudi Vikić i Jovica Gostojić u konkurenciji veterana 60+.

U konkurenciji seniora je nastupilo 15 igrača. Luka je osvojio 2. mjesto nakon što je izgubio u finalu s rezultatom 3:2. Luki je ovo prvi turnir nakon ljetne pauze i pošto se tek krenulo s treninzima ostvaren je vrlo dobar rezultat.

Kod veterana STK Jadran Poreč je osvojio dvije medalje. Rudi Vikić je osvojio 2. mjesto nakon što je izgubio u finalu od iskusnijeg Karla Fabrisa iz Pazina. Karlo je zaustavio i Željka Majsa u polufinalu te je Željko osvojio 3. mjesto.

Zahvaljujemo se STK Buzetu na uspješno organiziranom turniru i ugodnom gostoprimstvu.