Stolnoteniski klub “Vrsar” na Prvenstvu Istarske županije

DSC_7768
06.06.2022. 23:11; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolnoteniski klub “Vrsar” na Prvenstvu Istarske županije

U Poreču je proteklog vikenda odigrano pojedinačno i ekipno prvenstvo Istarske županije u svim kategorijama.
Stolnoteniski klub “Jadran” iz Poreča je odlično organizirao prvenstvo u dvorani Finida čime je i završena stolnoteniska sezona.

Natjecatelji iz stolnoteniskog kluba “Vrsar” osvojili su 9  postolja, i to : Klinceze 3. mjesto Lena Stanislava Mrkobrada, 2. Ena Banjac.
Najmlađi kadeti: 2.mjesto Paolo Pulić.
Mlađi kadeti 3. mjesto Emil Prekalj.
Juniorke, 3.mjesto Ema Brizić,2 mjesto Ana Lukez.
Seniorke  2. mjesto Ana Lukez.

U ekipnom dijelu igrane su kategorije kadetkinja i mlađih kadeta. Kadetkinje Vrsara u sastavu Ema Brizić, Morena Brajković i Ena Banjac osvojile su 2. mjesto, dok su mlađi kadeti u sastavu Emil Prekalj, Kevin Sirotić i Paolo Pulić ove godine bili najbolji na prvenstvu  osvojivši 1.mjesto.

Od 12.6. slijedi i pauza od treninga i natjecanja do 12.7.2022.