Stolni tenis: Višnjanci ponovno odlični

09.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Višnjanci ponovno odlični

Višnjanci Davide i Filip Dekleva i Leon Španić ponovo su zabilježili odlične rezultate na dva natjecanja koja su održana u Umagu i Osijeku ovog vikenda.
Na prvenstvu Primorsko-istarsko-goranske regije za kadete-nje koje je održano u Gradskoj sportskoj dvorani Davide Dekleva koji je prvu godinu ml.kadet, osvojio je odlično 2. mjesto. Izgubio je od Damodara Dvorsky iz STK Pula za 1. mjesto sa rezultatom od 3:1. Treće mjesto osvojio je Petar Brčić STK Poreč , a od 3. – 5. mjests plasirali su se : Viktor Medakov Pula i Marino Augustinović STK Poreč.
U Osijeku na 1. Otvorenom prvenstvu najmlađih kadeta Hrvatske u organizaciji STK Vodovod-Osijek u Grdaskoj dvorani sudjelovali su najmlađi kadeti iz preko 20 klubova Hrvatske na kojem su Višnjanci osvojili odlično 2. mjesto i 4. mjesto . Filip i Leon su osvojili 1. mjesto u svojim grupama pobjedivši protivnike iz: Osijeka, Vinkovaca, Ljubeščice i Sl.Broda . U razigravanju od 1 – 8 Filip je pobjedio Pudić Sl.Brod i Lovrek Novska, a Leon Markotića iz Osijeka i Frančeca iz Zaboka. U polufinalu su se sastali Filip i Leon. Ovoga puta Leon je bio bolji i pobjedio Filipa sa rezulatom od 3:1.
U finalu Banek iz Osijeka pobjedio je Leona sa 3:1, a Filip je izgubio za 3. mjesto od Družić iz Osijeka sa 3:0.