Parenzana 2024-s

Stolni tenis: Višnjanci na Poreč Open Alpe Adria turniru

06.09.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Višnjanci na Poreč Open Alpe Adria turniru

Mladi stolnotenisači Stolnoteniskog kluba Višnjan koji su trenirali cijelo ljeto dva puta na dan sudjelovali su po prvi puta na Međunarodnom prvenstvu Poreč Open-Alpe Adria.
U konkurenciji najmlađih kadeta najviše uspjeha imao je, poslije razigravanja u grupi, Niko Štifanić koji je osvojio 5. mjesto pobjedivši Miha Podobnika iz Slovenije sa 3:1, Noah Čančar je osvojio 7. mjesto pobjedivši svog kolegu iz kluba Jan Štifanića sa 3:2, dok je Noel Čančar osvojio 10.mjesto izgubivši od Antonio Radojković iz Tara sa rezultatom od 3:1.
Natjecanje će se bodovati za rang listu Alpe Adria, a turniri će biti još u Ljubljani i Trstu. Zanimljivo je da su prva četiri mjesta osvojili kadeti iz Slovenije.
Višnjanci su osvojili i bodove za rang listu Hrvatskog stolnoteniskog saveza tako da je sada Noah Čančar na 30.mjestu, Niko Štifanić na 34. Jan Štifanić na 39. dok je Thomas Bratović na 74.