Stolni tenis: Održan 1. Otvoreni Božićni turnir u Kanfanaru

KANFANAR 21.12.13 002
22.12.2013. 18:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Održan 1. Otvoreni Božićni turnir u Kanfanaru

U subotu 21.12.2013. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Studenca i u odličnoj organizaciji stolnoteniskog kluba Kanfanar, koji je okupi preko 50 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Poreča,  Nove Vasi, Tara, Novigrada i Kanfanara održan je 1. Otvoreni Božićni turnir za početnike i početnice te rekreativce. Turnir ovakvog tipa bio je pravi “pogodak” jer su priliku za odličja dobila djeca koja se bave stolnim tenisom tek par mjeseci tako da je nekima ovo bio ujedno i prvi turnir.

U kategoriji početnika prvo mjesto osvojio je Mažuran Andrea (Kanfanar) koji je u finalu savladao sa 3-2 Karla Puniša (Poreč).
Treće mjesto podjelili su Ian Antonić i Matej Jurman ( oba Kanfanar).

U kategoriji početnica 1.mjestom osvojila je Ema Tomišić koja je u finalu bila bolja od Petre Haubich sa 3-1 ( obje Kanfanar).
Treće mjesto podjelile su Emma Radović i Petra Benčić (obje Kanfanar).

Na turniru su ujedno proglašeni i najmlađi učesnici a to su : Mandžuka Branimir iz Novigrada rođen 2009. godine i Emma Radović iz Kanfanara rođena 2004. godine.

U kategoriji rekereativaca koja je okupila 20 natjecatelja koji se stolnim tenisom bave od osnutka kluba 1.mjesto osvojio je Marić Sebastijan (Kanfanar) koji je u finalu pobjedio Santinija Korada sa 3-2.
Treće mjesto podjelili su Modesto Antun i Pauletić Dorian (oba Kanfanar).

U konkurenciji rekreativki 1. Mjesto osvojila je Mažuran Antonjeta koja je u finalu bila bolja sa 3-1 od Ivane Černje (obje Kanfanar).
Treće mjesto podjelile su Miranda Dimić (Kanfanar) i Ana Marija Šajtoš (Poreč).

U konkurenciji parova gdje su pravo nastupa imali svi, ostvareni su sljedeći rezultati :

1. mjesto osvojio je par Marić Sebastijan-Pauletić Dorian koji je preljepom finalu savladao par Jakovetić Branko-Ana Marija Šajtoš sa 3-2.
Treće mjesto podjelili su parovi Burić Zoran-Santini Korado i Marić Toni-Križmanić Mauricio .

Po završetku turnira priređen je i prigodan domjenak koji su priredili roditelji članova stolnoteniskog kluba Kanfanar, a prisutnima se obratio i načelnik Općine Kanfanar gospodin Sandro Jurman, koji je čestitao predesjedniku kluba Zoranu Černji i treneru Branku Jakovetiću na odličnoj organizaciji turnira i ustroju kluba sa velikim brojem djece i rekrativaca , te im poželo još puno dobrih rezultata i uspjeha u njihovom radu.