Stolni tenis: Nova Vas nije uspjela izboriti kvalifikacije za ulazak u 1. Hrvatsku ligu

10.04.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Nova Vas nije uspjela izboriti kvalifikacije za ulazak u 1. Hrvatsku ligu

U subotu 07.04.2012. u Poreču su održana posljednja dva kola proljetnog dijela 2. Hrvatske lige Pig regije u stolnom tenisu. Ekipa Nove Vasi kao domaćin u prvom susretu ugostila je „favorite" ekipu Brovinja iz Koromačnog koja je nastupila u sastavu Dobrić Raymond, Ivinić Fabio i Jurišić Dario dok je za ekipu Nove Vasi nastupio Jakovetić Branko, Ramsch Werner i Noa Soldatić. Iako se pobjednik unaprijed znao, Nova Vas je pokušala iznenaditi goste iz Brovinja ali bez uspjeha. Sva tri pojedinačna meča otišla su na stranu gostiju i to bez dobivenog seta : Jakovetić-Ivinić 0-3, Ramsch-Dobrić 0-3, Soldatić-Jurišić 0-3 i par Jakovetić,Ramsch – Dobrić,Jurišić 0-3.
U drugom susretu dana, domaćin ekipa Nove Vasi sastala se sa ekipom Arena Ferro iz Pule koja zauzima posljednje mjesto na ljestvici te nije dozvolila nikakvo iznenađenje. Za ekipu Nove Vasi igrali su Jakovetić Branko, Ramsch Werner i Soldatić Noa a za goste Dimitrić Neven, Grgić Marko i Makovac Zvonimir. Svi susreti završeni su 3-0 za domaćine osim susreta Soldatić – Makovac u kome je jedan set otišao na stranu gostiju. Susret je završen 3-1 pobjedom Soldatića.
Treba naglasiti da je ekipa Nove Vasi zauzela 4. mjesto iako ima isti broj osvojenih bodova kao treće plasirana ekipa Bajera iz Fužina ali u međusobnom ogledu jedan meč više ide na stranu ekipe Bajera. Trener i igrač Jakovetić nije nezadovoljan jer ovo je prva sezona nastupa u ovako kvalitetnoj ligi.
Za ekipu Nove Vasi u sezoni 2011/2012 nastupali su sljedeći igrači : Jakovetić Branko, Ramsch Werner, Slavić Zvonko, Filip Devčić, Noa Soldatić i Mihael Žipovski.