Stolni tenis: Najmlađi kadet Sv.Lovreča na TOP-u 12

29.04.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Najmlađi kadet Sv.Lovreča na TOP-u 12

U subotu 28.04.2012.godine u Zaboku u sjajnoj organizaciji istoimenog kluba održan je 2. pozivni turnir najmlađih kadeta Hrvatske koji je okupio prvih 12 najmlađih kadeta temeljem rang-liste Hsts-a.
Nastupili su najmlađi kadeti iz Višnjana, Zaboka, Zagreba, Ljubešćice, Osijeka, Varaždina i Svetog Lovreča.
Na ovom turniru nastupio je i najmlađi kadet Svetog Lovreča Ivan Glavočević koji je na turniru zauzeo posljednje 12 mjesto. Iako je u grupi otvorio turnir pobjedom nad trenutno 7. igračem Lovrom Zovkom rezultatom od 3-2 mladi Glavočević je slijedeće partije izgubio od čega čak pet mečeva sa 3-2. Iako zvuči neskromno mladi igrač Svetog Lovreča ostvario je zadani cilj, a to je bio plasman u Top 12, a svojom igrom i zalaganjem dokazao da pripada u sam vrh Hrvatskog stolnog tenisa u kategoriji najmlađih kadeta.
Ovim vrijednim osvojenim bodovima učvrstio je poziciju na trenutno 12. mjestu rang-liste a koja mu osigurava 4.mjesto na nultoj rang – listi Hsts-a za sljedeću sezonu.
Svakao treba dodati da će na nultoj rang-listi za sljedeću sezonu biti i Karlo Antolović kao 5. i Marko Herak kao 7. najmlađi kadet Hrvatske.
U prvih 20 naći će se i Luka Jovičić  te Luka Švaganović, a koje mjesto će zauzeti znati ćemo poslije posljednog bodovnog turnira popularnog „Zagipinga", koji se održava u Zagrebu od 18.-20.05.2012.godine