Stolni tenis: Mlađi kadeti Sv.Lovreča 3. u Županiji

30.04.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mlađi kadeti Sv.Lovreča 3. u Županiji

U nedjelju 29.04.2012. godine u Sportskoj dvorani Osnovne škole u „Kaštenjeru" u Puli u organizaciji stolnoteniskog kluba „Arena Ferro" održano je ekipno prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u stolnom tenisu koje je okupilo 7 muških i 5 ženskih ekipa iz klubova Poreča, Brovinja, Tara, Nove Vasi, Vrsara, Svetog Lovreča i Pule.
Sjajan uspjeh postigli su mlađi kadeti Svetog Lovreča osvojvši 3. mjesto, a nastupili su u sastavu Ivan Glavočević, Luka Jovičić i Luka Švaganović.
Natjecanje u grupi su završili sa jednom pobjedom protiv Tara od 3-0 i porazom od Pule sa 3-1 da bi u polufinalu izgubili u neizvjesnom dvoboju protiv Poreča sa 3-2 a u borbi za treće mjesto savladali ekipu Nove Vasi koja je nastupila u sastavu Noa Soldatić, Nikolas Paljuh, Sandi Radešić i Mihaela Žipovski sa 3-0.
U kategoriji mlađih kadetkinja ženska ekipa Svetog Lovreča osvojila je 4. mjesto a nastupila je u sastavu Lara Zgrablić, Michaela Mikulić, Ivana Mikulić i Tamara Vošten.