Stolni tenis: mladi Višnjanci uspješni na trofeju "Reno Vinek" u Zagrebu

04.10.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: mladi Višnjanci uspješni na trofeju "Reno Vinek" u Zagrebu

Trofej „Reno Vinek" u stolnom tenisu za kadete-nje, juniore-ke koji je održan u Zagrebu okupio je preko 400 sudionika iz 70 klubova Hrvatske. Sudjelovali je većina sa rang liste Hrvatskog stolnoteniskog saveza tako da se natjecanje ubraja jedno od najjačih do sada.
Mladi Višnjanci Filip Dekleva, Leon Španić i Davide Dekleva postigli su ponovno sjajne rezultate i osvojili nove bodove.
Filip Dekleva, vodeći na rang listi najmlađih kadeta ovaj puta je osvojio samo 2.mjesto, ali je sa novim bodovima zadržao 1. mjesto na rang listi. U svojoj grupi pobjedio je Lovru Malojčića iz TIS -Zagreb sa 3:0 i Alen Oroza iz Darde sa 3:0, prvo kolo u 1/16 bio je slobodan, a u 1/8 finala pobjedio je Dijan Kučeru iz Industrogradnje Zagreb sa 3:2, u ¼ finala Ivan Glavočevića iz Svetog Lovreča sa 3/0, u polufinalu Lovro Zovka iz Gradskog stolnoteniskog kluba Zagreb sa 3:0, a u finalu izgubio sa 3:1 od Karlo Frančeca iz Zaboka kojeg je prošlog vikenda u Bjelovaru pobjedio.
U konkurenciji ml.kadeta Davide Dekleva došao je do ¼ finala izgubivši od kasnijeg vice prvaka Luka Martineka iz Brckovljana .U istoj konkurenciji Leon Španić osvojio je 10. mjesto.