Stolni tenis : Mlađekadetski prvak regije Antolović J.K., drugi Švaganović L. a treći Radojković A.

PULA 30.11.14 002
30.11.2014. 19:38; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Mlađekadetski prvak regije Antolović J.K., drugi Švaganović L. a treći Radojković A.

U nedjelju 30.11.2014.godine u Puli u Domu “Mate Parlov” održano je pojedinačno prvenstvo PIG regije za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, juniore i juniorke koje je okupilo 35 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Rijeke, Opatije, Poreča, Novigrada, Tara, Nove Vasi, Svetog Lovreča, Brovinja i Pule.

Veliki uspjeh i dominaciju u kategoriji mlađih kadeta ostvarili su mlađi kadeti Svetog Lovreča koji su i ovog puta dokazali da su trenutno najbolji i najspremniji igrači regije osvojivši prva tri mjesta.

Antolović Johannes Karlo je osvojio prvo mjesto i potvrdio da je trenutno najbolji mlađi kadet regije. Karlo je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/4 finalu bio slobodan. U polufinalnom dvoboju pobjedio je klupskog kolegu Antonia Radojkovića sa 3-0 koji je grupu završio sa dvije pobjede da bi u 1/4 finalu savladao Vekić Lea iz Opatije sa 3-1.
Sa druge strane ždrijeba Luka Švaganović je također grupu završio sa tri pobjede i  bio slobodan u 1/4 finalu. Polufinalni dvoboj Luka je dobio sa 3-1 Ivana Franjula iz Pule. U prelijepom finalu Antolović Johannes Karlo pobjedio je klupskog kolegu Luku Švaganovića sa 3-1.

Treće mjesto podjelili su Antonio Radojković iz Svetog Lovreča i Franjul Ivan iz Pule.

Sjajna forma i dobra igra Antolovića i Švaganovića koji igraju i za seniorsku ekipu Nove Vasi daju veliki optimizam treneru Jakovetiću pred važan susret 2. Hrvatske lige sa ekipom Bajera iz Fužina, a koji se igra u Poreču u subotu 06.12.2014.godine.