Parenzana 2024-s

Stolni tenis: Mateja Pršurić (STK Sv. Lovreč) prvakinja 11. Međunarodnog prvenstva Umaga

12.12.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mateja Pršurić (STK Sv. Lovreč) prvakinja 11. Međunarodnog prvenstva Umaga

U nedjelju 12.12.2010.godine u sportskoj dvorani „Stela Maris" u Umagu, a u organizaciji stolnoteniskog kluba „Maestral" iz Umaga, održano je 11. Međunarodno prvenstvo Umaga na kome je sudjelovalo preko 50 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Izola, Piran, Poreč, Višnjan, Tar, Nova Vas, Sveti Lovreč i Umag.
U kategoriji najmlađih kadetkinja na svom prvom turniru Tamara Voštan zauzela je 5. mjesto, Michaela Mikulić 9.mjesto i Tea Matošević 10.mjesto sve Sveti Lovreč.
U kategoriji najmlađih kadeta 5.mjesto Loris Koverlica, 6.mjesto Ivan Glavočević, 7.mjesto Karlo Antolović, 9.mjesto Mihael Žipovski, 10.mjesto Marijan Ćosić, 13.mjesto Ivan Babić i 16. mjesto Marko Herak.
U kategoriji mlađih kadetkinja 1. mjesto osvojila je Mateja Pršurić iz Svetog Lovreča.
U kategoriji mlađih kadeta 5. mjesto osvojio je Nikola Glavočević i u kategoriji kadetkinja 3. mjesto zauzela je Suzana Tramošljanin iz Svetog Lovreča.
Trener Jakovetić zadovoljan je prikazanom igrom i formom svojih igrača pred predstojeće kvalifikacione turnire koji se igraju sljedećeg vikenda u Svetom Lovreču, Vrsaru i Puli.