Stolni tenis: Mateja Pršurić seniorska prvakinja istarske županije

18.04.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mateja Pršurić seniorska prvakinja istarske županije

U nedjelju 18.04.2010. u Svetom Lovreču održano je pojedinačno prvenstvo Istarske županije u stolnom tenisu za seniore i seniorke na kome su učestvovali stolntenisači iz Višnjana, Pule, Brovinja, Vrsara, Tara, Nove Vasi i Svetog Lovreča.
Sjajan uspjeh postigla je Mateja Pršurić iz Svetog Lovreča koja je u finalu savladala klupsku kolegicu Suzanu Tramošljanin sa 3-1 dok je njihov trener Branko Jakovetić postao vicešampion Istarske županije izgubivši u finalu od Dobrić Raymonda iz Brovinja sa 3-2. Treće mjesto osvojio je Miodrag Banjac iz Vrsara.
U isto vrijeme u Višnjanu je održano ekipno prvenstvo PIG regije za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje gdje je mlada ekipa stolnoteniskog kluba Sveti Lovreč osvojila 3. mjesto a naastupila je u sastavu : Ivo Glavočević, Loris Koverlica i Luka Starić.