Stolni tenis : Mateja Pršurić juniorska viceprvakinja regije

05.11.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Mateja Pršurić juniorska viceprvakinja regije

U nedjelju 04.11.2012.godine u Koromačnom, u organizaciji stolnoteniskog kluba Brovinje održano je pojedinačno prvenstvo Pig regije za juniore i juniorke. Velik broj turnira u Hrvatskoj i „kalkuliranje" trenera u odabiru turnira te loša finacijska situacija u klubovima za posljedicu je imalo mali broj natjecatelja. U Koromačnom je nastupilo svega 13 juniora i juniorki regije iz Opatije, Svetog Lovreča , Nove Vasi i Brovinja.
Lijep rezultat ostvarila je kadetkinja Svetog Lovreča Mateja Pršurić koja je osvojila 2. mjesto na ovom turniru. Pršurić je grupu završila sa dvije pobjede nad Arlović Matejom (Opatija) i Alić Sabinom (Brovinje) sa 3-0. U polufinalu je pobjedila Gregurina Anju ( Opatija) sa 3-0 da bi u finalnom meču doživjela poraz od Franović Karle (Opatija) 3-1.
Prikazana igra i trenutna forma ohrabruju trenera Jakovetića pred odlazak na Međunarodni turnir „Mirko Abramović" koji se održava sljedećeg vikenda u Varaždinu.