Delfin 2024

Stolni tenis: Mateja Pršurić i Načinović Ana Pia treće u Hrvatskoj u parovima!

02.05.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Mateja Pršurić i Načinović Ana Pia treće u Hrvatskoj u parovima!

Proteklog vikenda u Zagrebu je održano prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i mlađe kadetkinje te juniore i juniorke u stolnom tenisu. Uspjeh vrijedan svake pohvale ostvarila je mlada stolnotenisačica Svetog Lovreča Mateja Pršurić koja je u paru sa Načinović Anom Piom članicom Stk „Maestral"- Umag osvojila 3. mjesto u Hrvatskoj.
U osmini finala savladale su par Vrdoljak/Malešević iz Vinkovaca 3-2, u četvrtfinalu par Ćosić/Granić iz Zadra sa 3-1 da bi u polufinalu izgubile sa 3-1 od para Ratajec/Brodar sa 3-1. Iako je ovoj mladoj igračici iz Svetog Lovreča tek prvi nastup na državnom prvenstvu koji je izborila kroz kvalifikacije regije pokazala je da u svojoj kategoriji pripada u sam vrh hrvatskog stolnog tenisa.
Trener Jakovetić je izuzetno zadovoljan prikazanom igrom i zalaganjem ove mlade igračice Svetog Lovreča.