Stolni tenis : Luka Jovičić treći na 16.Memorijalu “Matija Gregić” u Osijeku !

OSIJEK13102013008
15.10.2013. 12:11; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Luka Jovičić treći na 16.Memorijalu “Matija Gregić” u Osijeku !

Proteklog vikenda 12.-13.10.2013. godine u Osijeku u sportskoj dvorani Gradski Vrt održan je 16. Memorijalni turnir u stolnom tenisu “Matija Gregić” koji je okupio preko 240 stolnotenisača i stolnotenisačica iz četrdesetak klubova Hrvatske. Na ovom turniru nastupili su i članovi Svetog Lovreča , Nove Vasi i Poreča.

U kategoriji najmlađih kadeta sjajan uspjeh ostvario je mladi igrač Svetog Lovreča Luka Jovičić koji je osvojio treće mjesto. Luka je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/8 finala bio bolji od Čančara (Višnjan) sa 3-0, u ¼ finalu savladao je Vreska ( Samobor) sa 3-1, a ponovo je zaustavljen u polufinalu od Leona Šanteka (Ljubešćica) sa 3-0. Nove bodove osvojio je i Oliver Hrast (Poreč).

U kategoriji najmlađih kadetkinja Antonela Glavić (Sv.Lovreč) zaustavljena je u 1/8 finala dok je nove bodove osvojila Maja Dodić (Sv.Lovreč).

U kategoriji mlađih kadeta Luka Jovičić i Luka Švaganović (oba Sv.Lovreč) zaustavljeni su na korak do odličja u ¼ finalu, dok su Antolović Johannes Karlo i Ivan Glavočević (oba Sv.Lovreč) zaustavljeni u 1/8 finala. Nove bodove i “ulaz” na rang listu ostvario je Šušljik Ivan (Poreč).

U kategoriji kadeta Leon Španić ( Poreč) zaustavljen je u ¼ finalu od kasnijeg pobjednika turnira Vidačeka (Varaždin) sa 3-0 dok su u 1/8 finala zaustavljeni Marino Augustinović (Poreč) i Ivan Glavočević te Karlo Johannes Antolović.

U kategoriji juniora nove bodove na rang listi osvojili su Leon Španić i Marino Augustinović.

Prikazana igra i dobra forma igrača ohrabruju pred pojedinačno prvenstvo Istarske županije za najmlađe kadete i kadete koje se održava sljedećeg vikenda u Puli.