Stolni tenis: Leon Španjić 4. na Otvorenom prvenstu Hrvatske za najmlađe kadete

11.02.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Leon Španjić 4. na Otvorenom prvenstu Hrvatske za najmlađe kadete

Na 2. Otvorenom prvenstvu najmlađih kadeta Hrvatske u Rugvici član Stolnoteniskog klub „Višnjan"Leon Španić osvojio je 4.mjesto.
Trenutačno  je Leon na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza na 2.mjestu. U svojoj skupini Leon je pobjedio svoje protivnike: Silvana Cvitkušića iz Zagreba 3:0, Ivana Matića iz Rugvice 3:0. Poslije grupe gdje je osvojio 1.mjesto, a u osmini finala pobjedio je Jana Zrnu iz Šenkovca 3:0, a u četvrtfinalu Mateja Lackovića iz TIS-Zagreb također sa  3:0.
U polufinalu je već zapeo sa Karla Franjčecom 1:3, a  u razigravanju za 3. mjesto izgubio je sa 2:3 od Jakova Tice iz Remete-Zagreb.
Leon će sa novim bodovima ostati na 2.mjestu rang liste, a 3.Otvioreni turnir održati će se u Višnjanu početkom 4.mjeseca.