Stolni tenis: Karlo Johanes Antolović prvak, Adriana Barbić viceprvakinja Istarske županije !

25.11.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Karlo Johanes Antolović prvak, Adriana Barbić viceprvakinja Istarske županije !

U nedjelju 25.11.2012.godine u Puli u sportskoj dvorani „Mate Parlov", u organizaciji stolnoteniskog kluba Pula održano je pojedinačno prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje te juniore i juniorke koje je okupilo preko 55 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Umaga, Tara, Višnjana, Novigrada, Poreča, Kaštelira, Brovinja, Vrsara, Nove Vasi, Svetoga Lovreča i Pule.
I na ovome prekrasnom turniru u kategoriji mlađih kadeta veliki uspjeh ostvarili su članovi stolnoteniskog kluba Sveti Lovreč koji su dominirali i u ovoj kategoriji.
Sjajan uspjeh ostvario je Karlo Johanes Antolović osvojivši 1. mjesto. Antolović je pokazao da je nakon subotnjeg sjajnog nastupa na TOP-u 12 u velikoj formi te je prikazanom igrom oduševio sve prisutne. U polufinalu savladao je Milohanović Andrea (Pula ) sa 3-0 da bi u finalnoj borbi protiv Ivana Glavočevića (Sv.Lovreč) u prekrasnom i neizvjesnom meču pobjedio sa 3-2. Luka Jovičić (Sv.Lovreč) osvojio je 3. mjesto što je svakako veliki uspjeh za ovoga mladog stolnotenisača.
U kategoriji juniorki sjajan uspjeh ostvarila je Adriana Barbić (Sv.Lovreč) osvojivši drugo mjesto. Barbić je grupu završila sa dvije pobjede da bi u polufinalu nadvisila Halilović Tadeu (Pula) sa 3-0. U finalnom meču protiv sjajne Dorine Srebrnjak (Pula) nije mogla pružiti veći otpor te je poražena sa 3-0.
Prikazana forma i odlični rezultati članova Nove Vasi i Svetoga Lovreča svakako raduju trenera Jakoveteća pred pojedinačno prvenstvo Pig regije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koje će održati sljedećeg vikenda u Vrsaru.