Delfin 2024

Stolni tenis: kadeti Sv.Lovreča osvojili 2. mjesto, a Nove Vasi 3. mjesto

06.02.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: kadeti Sv.Lovreča osvojili 2. mjesto, a Nove Vasi 3. mjesto

U nedjelju je u Umagu u  organizaciji stolnoteniskog kluba „Maestral" održan kvalifikacijski turnir PIG regije za prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu u ekipnoj konkurenciji. Turnir je okupio sedam ekipa iz šest klubova regije a dolazak većeg broja ekipa, spriječila je gripa. Sudjelovale su ekipe iz Rijeke, Opatije, Pule, Svetog Lovreča, Nove Vasi (Porečke) i Umaga.
Sjajan rezultat u kategoriji kadeta ostvarila je ekipa Svetog Lovreča osvojivši 2. mjesto. Lovrečani su nastupili u sastavu: Nikola Glavočević, Ivan Glavočević , Marko Herak i Karlo Antolović.
Također lijep rezultat postigla je kadetska ekipa Nove Vasi osvojivši 3. mjesto u sastavu : Marijan Ćosić, Eugen Koštro i Noa Soldatić.
U ženskoj konkurenciji kadetkinje Svetog Lovreča osvojile su 4. mjesto a nastupile su u sastavu Adriana Barbić, Suzana Tramošljanin i Mateja Pršurić .