Stolni tenis: Juniori Nove Vasi i mlađi kadeti Poreča Viceprvaci županije, Vrsaranke treće

28.05.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Juniori Nove Vasi i mlađi kadeti Poreča Viceprvaci županije, Vrsaranke treće

U nedjelju 26.05.2013.godine u sportskoj dvorani "Mate Parlov" u Puli u organizaciji stolnoteniskog kluba Pula održano je ekipno prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete, mlađe kadetkinje i juniore te juniorke koje je okupilo ekipe iz Poreča, Nove Vasi, Umaga, Tara, Vrsara i Pule.
U kategoriji mlađih kadeta sjajan rezultat ostvarili su mlađi kadeti Poreča koji su nastupili u sastavu Radojković Antonio, Šušljik Ivan i Mateo, a koji su zauzeli 2.mjesto. Porečani su bili bolji od ekipe Tara koju su pobjedili sa 3-0, zatim ekipu Arene Ferro -Pula sa 3-1 i ekipu Maestrala-Umag sa 3-1 da bi u meču za prvo mjesto doživjeli poraz od ekipe Pule sa 3-0.
U kategoriji juniora ekipa Nove Vasi koja je nastupila u sastavu Šajtoš Dario, Nikolas Paljuh i Sandi Radešić izgubila je u finalu od ekipe Pule sa 3-0.

U konkurenciji mlađih kadetkinja nastupile su 4 ekipe, 3 pulske i Vrsar.
Ekipa Stk"Vrsar" zauzela je 3 mjesto.
Nastupile su: Gaćina Gloria, Popec Dora i Brajković Adriana.
Narednog vikenda Stk"Vrsar" očekuje finale županijske seniorske lige koje će biti odigrano u Novigradu.
Zbog obaveza i nastupa na drugim natjecanjima ekipno prvenstvo za juniorke nije ni održano.