Stolni tenis: Jakovetić Branko Veteranski viceprvak Istarske županije

31.10.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Jakovetić Branko Veteranski viceprvak Istarske županije

U nedjelju je u Koromačnom u odličnoj organizaciji stolnoteniskog kluba Brovinje održano veteransko pojedinačno prvenstvo Istarske županije koje je okupilo Veterane iz Pule, Novigrada, Potpićana, Buzeta, Svetog Lovreča, Nove Vasi i Brovinja. I ovoga puta okupio se nešto manji broj Veterana ali kvaliteta turnira bila je na zavidnom nivou što se tiče stolnoteniske vještine.
Sjajan uspjeh ostvario je Branko Jakovetić trener Svetog Lovreča i Nove Vasi koji je osvojio drugo mjesto. Jakovetić je grupu prošao sa dvije pobjede i to nad Dobrić Elvisom ( Stk Brovinje) rezultatom 3-1 te Jugovac Enrikeom (Stk Novigrad) sa 3-0. U kasnijem razigravanju u ¼ finalu bio je bolji od Dobrić Igora (Stk Brovinje) sa 3-0 a u polufinalu pobjedio je Dobrić Zorana (Stk Brovinje) rezultatom 3-1. Finale je dalo izuzetno lijep i kvalitetan meč sa puno preokreta i prekrasnih poena, a u petom setu Jakovetić se vratio nakon vodstva Mršića 8-3 i imao meč loptu ali to nije bilo dovoljno za pobjedu , meč je dobio Mršić Boris iz Pule sa 3-2 i tako osvojio titiulu prvaka a ostavio Jakovetića kao „večito" drugog na Veteranskim prvenstvima.Član Nove Vasi Ramsch Werner podjelio je 3.mjesto sa Dobrić Zoranom iz Brovinja.Ovo Vetaransko prvenstvo bila je ujedno i posljednja provjera igračke forme Branka Jakovetića koji će otputovati 12.11.2011.god u Koprvnicu na Veteransko prvenstvo Hrvatske.