Stolni tenis: Dva odličja Svetom Lovreču

26.10.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Dva odličja Svetom Lovreču

Proteklog vikenda u Kašteliru je održano pojedinačno prvenstvo Istarske županije u stolnom tenisu za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje te kadete i kadetkinje koje je okupilo preko 60 stolnotenisača i stolnotenisačica iz klubova Istarske župasnije, Umaga, Poreča, Pule, Brovinja, Tara, Kaštelira, Žbandaja, Vrsara, Nove Vasi i Svetog Lovreča.

Odličan rezultat u kategoriji najmlađih kadeta ostvarili su članovi Svetog Lovreča Koverlica Loris osvojivši 3. mjesto dok su Marijan Ćosić i Mihael Žipovski zaustavljeni u 1/8 finala a Glavočević Ivan u ¼ finalu, grupe nisu prošli Marko Herak, Karlo Antolović, Luka Starić i David Boćkaj.

U kategoriji kadeta grupe nisu prošli Loris Starić i Elvis Starić dok je Nikola Glavočević zaustavljen u 1/8 finala.

U kategoriji kadetkinja 2. mjesto osvojila je Mateja Pršurić izgubivši u finalu od Peroš Ane čalanice Maestrala iz Umaga sa 3-0. Iako je istu igračicu savladala u grupi sa identičnim rezultatom Ana joj se „osvetila" u finalu. Kadetkinje Suzana Tramošljanin i Adriana Barbić zaustavljene su u ¼ finalu. (Branko Jakovetić)