Stolni tenis: Augustinović M., Glavočević I. i Glavić Antonela prvi na 3. “Malinska Openu”

04.08.2013. 17:48; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Augustinović M., Glavočević I. i Glavić Antonela prvi na 3. “Malinska Openu”
Krk28072013072

Prošloga vikenda 28.07.2013. u Malinskoj u organizaciji stolnoteniskog kluba Dubešnica održan je 3. “Malinska Open” turnir u stolnom tenisu koji je okupio preko 100 učesnika iz klubova Hrvatske. Na ovom turniru stolnotenisači Poreča, Svetog Lovreča i Nove Vasi osvojili su čak sedam odličja što je sjajan rezultat sa obzirom da pripreme igrača još uvjek traju.No krenimo redom.
U konkurenciji najmlađih kadetkinja sjajan nastup ostvarila je članica Svetog Lovreča mlada Antonela Glavić koja je na turniru nanizala sedam pobjeda i uvjerljivo osvojila prvo mjesto.
U kategoriji mlađih kadeta dominirali su igrači Svetog Lovreča koji su osvojili prva dva mjesta.
1. mjesto osvojio je Glavočević Ivan (Sv.Lovreč) koji je u finalu savladao kolegu iz istog kluba mladog Luku Jovičića koji je u polufinalu nadvisio samog sebe i ostvario pobjedu od 3-2 nad favoriziranim Antolović Johannesom Karlom.
U kategoriji juniora dobar pristup pripremama i odlično zalaganje osvajanjem 1. Mjesta potvrdio je Marino Augustinović koji je u finalu u prekrasnom susretu punom preokreta pobjedio sa 3-2 Daria Šajtoša iz Nove Vasi.
3. mjesto osvojio je Mak Dedić iz Nizozemske.
U kategoriji veterana koja je okupala preko 30 učesnika odličan rezultat ostvario je Branko Jakovetić koji je do finala odigrao turnir bez poraza. Grupu je završio sa tri pobjede da bi u 1/8 finala bio slobodan.U ¼ finalu savladao je Glamošaka iz Zagreba sa 3-0 a u polufinalnom dvoboju ostvario pobjedu nad Matijević Spasojem (Kvarner) sa 3-2. U finalu je poražen sa 3-0 od Branka Bačića iz Kvarnera.
Forma igrača prikazana na ovom turniru ohrabruju trenera Jakovetića a sljedeća provjera igrača biće sljedećeg vikenda kada se održava turnir u stolnom tenisu “Lovrečeva 2013” u Svetom Lovreču.