Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo kadetski viceprvak Hrvatske u igri parova !

13064019_232664097089298_79168042_o
25.04.2016. 23:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović Johannes Karlo kadetski viceprvak Hrvatske u igri parova !

Proteklog vikenda 22.-24.04.2016.godine u Malinskoj na otoku Krku održano je kadetsko prvenstvo Hrvatske koje je okupilo 32 najbolja kadeta Hrvatske iz većine Hrvatskih klubova.

Sjajan rezultat i ove godine ali u kadetskoj konkurenciji ostvario je mladi igrač Svetog Lovreča , Antolović Johanes Karlo koji je u paru sa kolegom Leonom Šantekom (Ljubešćica) osvoji drugo mjesto u igri parova.

Par Šantek-Antolović bio je kao drugi nositelj turnira slobodan u 1/8 finala. U četvrtfinalnom dvoboju savladali su sa 3-0 par Franjčec- Znika. U nedjeljnom odigravanju polufinala nisu se dali iznenaditi i sjajnom igrom  lako savladali par Lacković-Markotić (Osijek) sa 3-1.

Finalni dvoboj donio im je prva dva reketa Hrvatske Jakelića i Bana.Antolović i Šantek svaki su set sjajno otvarali , vodili da bi u fiksu seta posustali.Sjajan stolni tenis, predivni poeni ali su morali pružiti ruku boljima.Izgubili su sa 3-0.

Ovako dobar rezultat u prvoj godini kadetskog nastupa svog igrača ni trener Jakovetić nije očekivao mada se nadao jer se kvalitetno radilo i treniralo.Ovo je Antoloviću poslje prošlogodišnje titule prvaka Hrvatske u paru ali u mlađim kadetima , trećem mjestu pojedinačno i drugom ekipno četvrta titula sa prvenstava Hrvatske.

U pojedinačnoj konkurenciji Antolović je dosta “loše” odigrao turnir. Nakon poraza od Lackovića i Milohanovića u grupi zakomplicirao je situaciju sam sebi tako da je u 1/8 finala “naletio” na Ban Ivora koji mu je vratio za poraz sa Mastera u Puli. Antolović je poražen sa 4-2 i time je završio pojedninačno natjecanje.

No svakako Antolović zaslužuje sve čestitke i pohvale za titiulu viceprvaka Hrvatske u igri parova.

Slijedeći vikenda igrači trenera Jakovetića putuju u Rijeku na Kup grada Rijeke.