Stolni tenis : Antolović Johannes Karlo 3. na “Đuri Dubeniku”

DUGO SELO 15.02.15
16.02.2015. 09:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Antolović Johannes Karlo 3. na “Đuri Dubeniku”

Proteklog vikenda 14.-15.02.2015. godine u Dugom Selu održan je 38. Memorijalni međunarodni turnir u stolnom tenisu “Đuro Dubenik”.
Turnir je okupio preko 380 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine Hrvatskih klubova te Srbije i Bosne i Hercegovine.

Sjajan uspjeh postigao je mlađi kadet Svetog Lovreča Antolović Johannes Karlo koji je osvojio 3. mjesto .

No krenimo redom:
Antolović je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/32 bio slobodon. Meč 1/16 finala donio mu je za protivnika Marušić Matiju iz Zagreba kojeg je Antolović lako savlado sa 3-0. U 1/8 finala Karlo je pobjedio klupskog kolegu Radojković Antonia sa 3-0. 1/4 finale donijelo je Antoloviću starog znanca , mladog Leona Šanteka iz Ljubešćice od kojeg je Karlo igubio na zadnja dva turnira. Međutim raspoloženi Antolović nije dao protivniku ni malo šanse za pobjedu te je meč riješio sa 3-0. U predivnom meču polufinala Antoloviću je trebalo malo više sportske sreće jer je imao sve u svojim rukama ali pad koncetracije, previše nervoze i nedostatak sreće odveli su ga u poraz od 3-1 protiv Ban Ivora iz Zagreba.
Luka Švaganović koji je pokazao da se nakon male pauze vraća u formu ostvario je zadani plan, plasman u 1/8 finala gdje ga je sa 3-1 zaustavio upravo Ban Ivor.

U kategoriji kadeta natjecanje su završili u 1/16 finala Antolović i Švaganović dok je Radojković završio natjecanje u grupi.

U kategoriji najmlađih kadeta mladi igrač Sošić Gabriel iz Kanfanara natjecanje je završio u 1/16 finala.

Slijedećeg vikenda igrače trenera Jakovetića čeka ekipno prvenstvo Istarske županije za najmlađe kadete i kadete a održati će se u Umagu.